Armağan Evler, 23 Nisan Cd. No:48, 34770 Ümraniye/İstanbul • Hafta içi 08:30 -18:30 Cumartesi 8:30 -16:00 arası açık

Hakkımızda

Biz kimiz ?

Hedefimiz

          Müşterilerimizin tercih ettiği tedarikçi firma olmaktır. Müşteri memnuniyeti ve menfaati bizim için önceliklidir. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile bir ortaklık atmosferi içinde problemlere çözüm getirebilme amacıyla müşterilerimizin gereksinimlerini önceden belirleyebilmek için kendimizi geliştiriyoruz. Rekor Isı topluma karşı sorumluluklarını her zaman önde tutma bilincindendir. İçinde yaşadığımız topluma ve temel değerlerine saygılı bir biçimde olmayı hedefler. Sürekli değişimin yanı sıra ekonomik ve sosyal gelişime de eşit oranda önem göstermektedir. Sistematik eğitim programları ile çalışmalarımızın bilgi, yetenek ve performanslarını arttırarak sizlere daha iyi hizmet sunmaya çalışıyoruz.

Misyonumuz

  Temel yapısını tesisat, taahhüt, projelendirme fonksiyonlarının oluşturduğu firmamız, ısıtma, soğutma, doğalgaz tesisatı alanlarında ürün ve hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan firmamız, faaliyet alanına giren malzemeleri özenle seçmenin yanı sıra müşterilerine en doğru ürünü tercih etme konusunda profesyonel danışmanlık hizmeti de sunmaktadır. Zira müşteri memnuniyeti Rekor Isı’nın bu günlere bu denli hızlı ve güvenli bir şekilde gelebilmesinin temelinde yatan en değerli ilkedir.

Vizyonumuz

  Firmamızın ürün yelpazesi “Isıtma Ve Soğutma” olmak üzere iki ana başlığa hitap etmektedir. Sattığımız ürün çeşidi ile “İnsanların gündelik hayatlarını daha kolay ve daha güzel bir hale getirmek” için verdiğimiz çaba, müşteri ve tüketicilerimizin ihtiyaçlarını gün be gün takip etme sorumluluğunu da beraberinde getirmektedir. Her yeni günde etrafınıza baktığınızda Rekor Isı olarak sattığımız ürünleri görebilir, sattığımız mallarla her zaman sonuna kadar yanınızda olduğumuzu bilebilirsiniz.

İlkelerimiz

  Müşteri odaklıyız, yüksek kalitedeki ürün ve teknolojileri tüketicilerimize sunuyoruz, kalitede mükemmeli amaçlıyoruz, ilerici ve değişime açığız, başarımızı personelimize ve müşterilerimize borçluyuz, iletişimde açıklık ilkesiyle yol alıyoruz, şeffaf bir şirket olma geleneğimizi koruyoruz.
Telefon

(216) 520-1046

Adres

Armağan Evler, 23 Nisan Cd. No:48, 34770 Ümraniye/İstanbul

Email

rekor@rekorisi.com

"
Whatsapp İletişim

(543) 520-1046